Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok mobiltelefonról...

Annonymusz kérdése:

Hogyan tudok mobiltelefonról applikációt ami gyárilag rajta van letörülni?

Figyelt kérdés

Sony E3 mobilt vettem amit igazából megbántam mert tele van rakva felesleges applikációkkal amiket sose fogok használni. Viszont csak az update-t akarja mindegyiknél letörülni.


Main Menu/settings/apps/ részben viszont csak Force stop, disable, clear data és clear cache rovat van.


2015. máj. 13. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rootolod és törlöd a neked tetsző alkalmazással. Milliószor leírtuk már, létezik kereső.
2015. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ügyet Lenke ***** válasza:
68%
TÖRÖLNI kell és nem türülni vagy törülni...csak akkor tudod ha rootolod, feltöröd, a gyári alapértelmezett beállításokat, applikációkat csak akkor tudod változtani, törölni...
2015. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rootolás után lehet egy kicsit bűvészkedni ezekkel, letörölni, kártyára áthelyezni. Vagy eleve olyan rendszert feltenni, amiben ezek nincsenek benne. De így sem biztos, hogy mindet le lehet szedni vagy át lehet helyezni, mert pl. amik mindig futnak, widgetek, rendszerfolyamatok nem futhatnak kártyáról, csak a memóriából. A leállításukkal lehet még próbálkozni, ha a törlés nem megy, ezt akár root nélkül is (nem mindegyiket lehet leállítani), de néha csak root után is csak ezt lehet. De ezt minden bekapcsoláskor meg kell tenni.

Sajnos a 4.4 KitKat már a kártyát sem engedi úgy használni, mint régen. Vígasztaljon a tudat, hogy ebben legalább 1 Gb RAM van, nem 512 Mb.

2015. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Így már más szemszögből nézem a dolgot, igen igen törölni igen, ja elírtam hát igen van ilyen.


Oké, gyors választás volt, ASDA-ban vettem 81 fontért mert az előző meghalt és nem tudtam melyik széria ez. A root mivel még garis így azt buktam.


Köszönöm a segítséget!

2015. máj. 15. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs ilyen, hogy csak a törölni a helyes, a törülni, türülni is helyes, maximum nyelvjárások, tájegységi alakok.
2015. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!