Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG telefonhoz milyen márkájú...

LG telefonhoz milyen márkájú fülhallgatók jók (LG-n kívül)?

Figyelt kérdés
Nekem van egy Nokia és egy noname, illetve Sony-n gondolkodtam, hogy olyat kéne vennem, mert a noname ugyan cuki (Mike a Szörny RT-ből van rajta :D), de nem a legjobb a hangzása. A Nokia gondolom nem jó. Az semmibe se jó... A noname vagy a Sony esetleg?

2015. máj. 13. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Samsung, nekem is amikor S5 mellé kaptam. 9 hónapos, azóta hibátlan.
2015. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:
LG miért nem jó?Van egy 5 éves LG fülesem ami azóta is hibátlanul megy ami még egy régi felcsúsztathatós LG telefonhoz járt.
2015. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A Nokia gondolom nem jó. Az semmibe se jó"


Nap leghülyébb mondata díj nyertese is megvan.


Egyébként mindenféle füles jó hozzá, árfüggő melyik a legjobb.

2015. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindegyik telefonon 3 és feles jack csatlakozó van. akármilyen fülest vehetsz a lényeg a csatlakozója.
2015. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1: Köszi

#2: Mert nem adnak hozzá.

#3: Hát az eddigi telefonjaim, TAB-om, anyum telefonjai, és barátnőm telójai közül egyikbe se volt jó, csak a Nokiákba.

#4: De nem úgy. A Nokia például azért nem volt jó semmibe se, mert teljesen eltorzította a hangot.

2015. máj. 15. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!