Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van remény hogy viszontlássam...

Van remény hogy viszontlássam a képeimet? Nem jeleníti meg az SD kártya.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiszedték a telefonomból az SD kártyát, és eltűnt róla (mármint az SD kártyáról) az osszes képem, de a zenék és alkalmazások megmaradtak. Kivettem a kártyát, visszatettem, áttettem két másik telefonba (az egyik ugyan olyan volt mint az enyém,itt meg sem mutatta a képeket,olyan lett volna mintha törölték volna rólaaz összeset, a másik telefon egy nagyon régi Samsung volt, érintőképernyős, ott viszont darabra, szám szerint megvoltak a képek, de megjeleníteni már nem tudta őket, tehátha rákattintottam egy képre, akkor egy hibaüzenet volt magán a képen ). Biztonsági mentes nincs semmiről. Aki kivette a kártyát azt mondta, hogy semmit sem törölt róla. Mit tudok csinálni?

2015. máj. 13. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A géphez hozzákötöd Recuva, törölt fájl visszaállító talán.

[link]

2015. máj. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt van pár

[link]

2015. máj. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!