Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon vegyek 100...

Milyen telefon vegyek 100 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Lumia 930at vettem de az hibás.. Nem akarok megint hibàs telefont kifogni. Androidos telefonokkal nemigazán szimpatozálok, de javaslatokat meghallgatok. Szeretném ha min 16gb (32 jobb lenne) tárhely rendelkezésre állna, nem fagyna le a telefon ès ha szép képeket készítene. Tud valaki hasonlo parameterekkel rendelkezőt?

2015. máj. 14. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Androidosok közül: OnePlus One, Nexus 5, LG G2.


Ha maradnál WP-nél akkor a Lumia 930-nál nem igazán van jobb.

2015. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
17%
Android samsung galaxy 3,vagy 4 vagy feljebb
2015. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nexus 5


G2-vel csak a baj van, elkezd sárgulni a kijelző, így küldheted évente kb 1x garanciára, miután lejár a garancia, utána költeni lehet rá szépen, és amúgy is recseg-ropog.

2015. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

miért nem viszed szervízbe a 930-mast?

azért nem olcsó telefon, ha van rá garancia tuti nem hagynám

egyébként egyik kollégámnak van 930-asa és ő nagyon meg van vele elégedve:)

2015. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Volt szervizbe, de visszafizettek inkabb a penzt. Allitolag megbizhato helyrol vettem, megis maceras volt az egesz folyamat. 1 naposan kerult szervizbe. Ez az egesz 1 honaprahuzodott es vegul fisszafizettek az arat. Ebbol az osszegbol vennek masikat. Azert nem 930at veszek ismet mert felek hogy hibasat kapok ujbol. Allitolag a 930nal eleg gyakori a kijelzo hiba. Pedig jó kis telonak tunt.
2015. máj. 14. 10:21
 6/16 anonim ***** válasza:
Fél éve használom a 930 at. Semmi baja. Neked mi volt a gond?
2015. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem mukodott a fenyerzekelo, hivaskozben a telefon kijelzoje elsotetult es nem lehetett feleleszteni a telefont, nem lehetett megszakitani a hivast sem mert ugye elsotetult teljesen a kijelzo, de csakis akkor ha hivast inditottam. A kijelzo jobb oldalan fent ahol a fenyerzekelo is van, ott kiallt az uveg es mozgott is. Aztan hasznalat kozben random pukkano hangokat adott ki a telefon, amit nem tudok mire velni.
2015. máj. 14. 10:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Elephone, vagy ZTE. A kettőnél megbízhatóbb telefonnal még sose találkoztam.
2015. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt olvastam tobb helyen, hogy ezek elegge gyakori problemak es szerencse ha az ember egy normalis telefont kifog. Ha talalnek hibamenteset, elegedett lennek vele. Te hol vetted a tiedet?
2015. máj. 14. 10:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Sony xperia Z2/ Z3 nagyon jó meg a Nexus 6, de még az LG G3 is jó.
2015. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!