Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék feltolteni...

Hogyan tudnék feltolteni képet galériabol, Facebookra mert egyszerűen nem tölti fel a fényképet és miért nem, vagy hogyan tudnám esetleg megcsinalni? (IPhone készülék )

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen galériából?

A saját számítógépeden lévő képeket tudod feltölteni. Ha valahol a neten van képed, azt megosztani tudod csak a rá mutató linkkel, de nem kerül be a képeid közé.

2015. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt pontosabban is leírhatnad... szerintem albumból nem tudsz mert abból én sem, de a sima galériából simán lehet... de am képre hosszan kattintasz,küldés és ott a fb...
2015. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi, előző voltam és hülyeséget irtam, van bal alsó sarokban egy kis kocka+nyil ikon... na azzal tudsz küldeni képet fbra vagy akarhova...
2015. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond igen én is úgy próbáltam hogy bal oldalt van egy kis ikon rámentem ,hogy küldés de nem osztotta meg és ezért nem tudom ,hogy miért nem jó
2015. máj. 14. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!