Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma? Többi lent

Mi lehet a probléma? Többi lent

Figyelt kérdés

Vettem egy új telekomos készüléket, mivel párom is az. Gondoltuk így olcsóbb.

Ha irok neki sms-t, megkapja válaszát viszont nem kapom meg. Ugyan ez van egyik barátomnál.

A kártyát át tettem másik telefonba, ott sem történt semmi. Nem kaptam meg az sms-ket.

Voltam 4 telekom uzletben, ahol nagy nehezen új sim kártyát kaptam. Probléma fenn áll továbbra is.

Viszont, apukam a poen kedveert kuldott nekem egy sms-t, megkaptam es valaszoltam neki, amire en is valaszoltam, aztan az o valaszat szinten megkaptam.

1430-al mar 1 honapja szinte napi kapcsolatban vagyok, de eddig egy problemat se tudtak megoldani.



2015. máj. 14. 12:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!