Android vagy Ios?

Figyelt kérdés
Telefon váltás előtt állok és elgondolkodtam egy iphoneon. Aki androidról váltott megbánta?
2015. máj. 14. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
iOS! jobb mint az android nem lassú nem fagy le
2015. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Az Ios aztán WP utána Android
2015. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kérdező.. ***** válasza:
49%
Attól függ milyen androidosat veszel.Androidból Nexus/Motorola/OnePlus esetleg Xiaomi ami felér egy IOS-al.Ha nem ezek közül vennél androidosat akkor IOS.
2015. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik jobban tetszik.


Aki azt írja, hogy az iOS szar, az buta fanboy, aki azt írja, hoyg az Android lassú/akadozós/nem biztonságos az szintén buta fanboy.


2015 van, nem 2010, ma már mindkettő OS nagyon jó.


És igen kérdező, fogsz olyat találni, aki Androidról váltott és megbánta, de olyat is találsz, aki iOS-ről váltott és megbánta, az embereknek más az ízlésük, másra van szükségük, szóval nem mindenkinek jó ugyanaz, de attól még mindkettő jó.

2015. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Én is iOS-t szeretem jobban, de kinek mi...mind a kettőnek vannak pozitívumai és negatívumai. Nekem nem volt soha Androidom, csak a szüleimnek és nővéremnek, de olvastam már olyat is aki Androidról váltott iOS-re és megbánta, olyat is aki nem bánta meg, meg ugyan ezek iOS-ről Androidra. Szóval tényleg "kinek mi kell" dolog ez.

Nem mindenki fog egyetérteni de szerintem tömören kb ezek a pozitívumok és negatívumok:


-iOS/iPhone:


CON

•sosem szaggat

•jailbreak nélkül sosem fagy le (rosszul megírt app fagyhat le de ki tudsz belőle lépni)

•egyszerű a kezelése

•az appstore-ban kevesebb a szemét mint a playstoreban és nincs vírus

•"app of the week" keretében sokszor tesznek ingyenesség minőségi fizetős appokat

PRO

•az itunes egy förtelem (egyszerű dolgokat nehezen vagy nem lehet megoldani)

•kevesebb dologgal kompatibilis az iPhone (bár sok dolgot meg lehet oldani különféle appokkal)

•nincs rádió (net nélküli)

•nem sok dolgot lehet személyre szabni benne


-Android:


CON

•tudtommal a playstoreban van a legtöbb app

•nagy mértékű személyre szabhatóság

•használhatod pendriveként kábellel (iOS-t csak wifin keresztül külön beszerzett appal)



PRO

•amiket én láttam azok ha nem is rendszeresen de mind lefagytak időnként, szaggattak, nem jelezte amikor hívták

•szerintem átgondolatlanok a menük szerkezete, nehezebb eligazodni benne

•sok fölösleges/igénytelen/rosszul működő szemfényvesztő "fícsör"

2015. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
iOS,egyértelmű. Android nem tetszik,csak az iOS 📱📱📱📱
2015. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok: fordítva írtam a PRO és CON-okat :D sorry, álmos vagyok! :D
2015. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
IOS, android hozzá képest olyan, mint egy vadiúj Audi A8 után egy szakadt, 20 éves kettes golf.
2015. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kérdező.. ***** válasza:
Az utolsó egy nagy hülyeséget mondott,mert a stock android az IOS-al veszi fel a versenyt és le is győzi gyorsaságban sokszor.
2015. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NoodLee. ***** válasza:

Ez a tipikus vita kirobbantó kérdés.

Ha picit utánanéztél volna tudnád hogy ezt nem lehet egyértelműen eldönteni, valaki ezt szereti, valaki azt.

2015. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!