Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont...

Milyen Androidos telefont tudnátok ajánlani kb.40 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Olyan készüléket keresek ebben az árkategóriában, ami azért elég sokat tud, gyors és nem romlik el kb. 6 hónap használat után. Maximum 50 ezer forintot szánnék rá, de minél olcsóbb, annál jobb.

2015. máj. 15. 15:59
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Moto E 2015.2 év múlva is telefon lesz.
2015. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nézz szét pár kínai oldalon. ALiexpress, minideal.

Merj nyugodtan rendelni.

2015. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most én is készülék vásárlás előtt állok de én 60-at szánok rá. Napok óta nézegetem a kínálatot és lassan minden lehetséges infot elolvastam minden telefonról :D

Eleinte én is a 40 ezres kategóriát céloztam meg de abban nem nagyon találtam olyat ami sztem megfelelő lenne. Azt tudom neked ajánlani, hogy 46 ezerért a neten már beszerezhető az LG Spirit LTE 4G. Őt tudnám javasolni. Ez alatt csak laggolna, szaggatna a telefon és az agyadra menne.

2015. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
Az Lg Spirit az laggolna az biztos.
2015. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok mindent megnéztem már én is, egyelőre nálam a Motorola Moto G áll nyerésre. Rengeteg jót olvastam róla és egy kisebb webshopban megtaláltam 45-ért.
2015. máj. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!