Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » UPC mobile freedom tarifák,...

UPC mobile freedom tarifák, korlátlan internet? Mennyire korlátlan?

Figyelt kérdés

Upc mobile freedom tarifákba foglalt internet mennyire korlátlan, az internet sebessége mennyire használható?

Véleményekre lennék kíváncsi megéri-e ilyen csomagokat vásárolni?



2015. máj. 15. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

te tudod eldönteni hogy mennyi sms és perc kell neked. vagyis mennyit használsz. ugye mindegyikben korlátlan net van és az oda is van írva hogy mennyi a fel és letöltési sebessége.

[link]

de ezeket csak az tudja igénybe venni akinek van valamilyen vezetékes szolgáltatása már tőlük.

2015. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 |Orfeusz| ***** válasza:
24%
Korlátlannak korlátlan, csak nagyon lassú. Ennyi pénzekért jobban jársz egy pár gigás 4G csomaggal, pl 5000Ft 10GB 4G (30/5)
2015. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
88%
Pont elég gyors telefonra,semmi értelme a 4G-nek.
2015. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mivel nekem nincs semmilyen UPC szolgáltatásom így azt hiszem ez ki van lőve :D
2015. máj. 15. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:

a 4G az nem egy sebességet jelöl...:D


amúgy igen...korlátlan, de szerintem is enyhén gáz. böngészésre elmegy, a legolcsóbb 4ezer Ft-os csomagban pl 1/0,5 Mbit-es netet kapsz, nyilván nulla garantáltal.

ezt össze kell vetni a telekommal mondjuk 5500ért kapsz egy 30/10-es netet, 500 megával és korlátlan hálózaton belüli teleofnálással, sms-ezéssel.


4G-re visszatérve, lefedettségben azért jól jön, főleg telekomnál, ahol a 3G lefedettség egy rakás szar.

a upc nem tudom, kitől bérli a hálózatot.

2015. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A UPC Mobil szolgáltatásban az tetszik, hogy korlátlan, pedig hát ez is vezeték nélküli...! Nos, ha 2,5 Megás a UPC mobil net sebessége, ha nem, de nem fizettetnek velem ki több ezer forintot újabb sebességnövelő opciókért! Mert a 4G-s mobilcégek mind sajnálják azt, hogy ha a hálózatot használja valaki és kapzsi módon visszaélnek azzal, hogy országos lefedettségük van...! Tehát telefonra kiváló böngészési sebességet ad, nekem megfelel; érdemes kipróbálni.
2015. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dedinger válasza:
Tényleg elég mobil használathoz de még az is nagyon fontos tényező, hogy nincs hűségidős lehúzás. Ha akarsz csak 1 hónapot veszel meg.
2015. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem én az upc mobilnál vagyok mar majdnem fél éve 4000ft korlatlan net nekem a sebessége megfelel szerintem nem mobilnettel kezdjen az ember torrentezni youtube videot 480p vel tökéletesen betölti upc hálozaton belül korlátlan beszélgetés plusz 100 perc hálozaton kivülre meg 100 sms

Nekem sincs upc szolgáltatásom kerestem a családban egy rokont akinek van havonta utalom neki az összeget :) lefedetség pedig megfelelő ugye a vodafon hálozatát használja és az sem utolsó amit előttem említettek hogy nincs hűség idő

2015. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!