Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alkalmazással rootolás lehetsé...

Alkalmazással rootolás lehetséges?

Figyelt kérdés

Apk formátumú fajlal lehet roorolni? Például iroot


Sony Xperia E1



2015. máj. 15. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Towelroot, a weboldalán a lamdba jelre kell nyomni a letöltéshez.
2015. máj. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi megprobaltam de nem sikerult

Esetleg valaki le tudja irni reszletesen hogy geppel hogy kell rootolni?

2015. máj. 16. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Találtam még egyet, ez biztos kompatibilis az E1-el. [link]


Engedélyezd az ismeretlen forrásból származó alkalmazások telepítését, majd telepítsd fel és indítsd el. Amikor lefutott a folyamat, akkor látnod kell egy SuperSU nevű alkalmazást, kész a root.


Azonban óvatosan bánj az ilyen dolgokkal, egy rossz lépés és könnyen tönkre is teheted a telefonodat, amit manuálisan, helyzettől függően, nagyon nehezen lehet megcsinálni.


Ha esetleg nem megy, akkor segítek megoldani a rootolást géppel.

2015. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sikerult framerootal es probaltam geppel superflash al ,u roottal, eroottal de semmi. Ja és az elején elfelejtettem írni hogy kitkat androidom van és a tiwelroot azt irta hogy this devide isn't occupered vagy valami ilyesmi már nem emlékszem. A superflashnál idotullepes volt , masik gepnel pedig azt urta hogy a rootolas nem sikerult, nem kapta meg a root jogokat :'( Mit lehet csinálni?
2015. máj. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!