Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 vagy Samsung Galaxy S5?

LG G3 vagy Samsung Galaxy S5?

Figyelt kérdés
Melyik telefon a jobb? A hardver-t tudom, nagyjából ugyan az, a Samsungnak a kamera felbontása nagyobb, a Lg-nek pedig a képernyő felbontása, és több mAh-s az akkuja, valamint nagyon lényeges, hogy olcsóbb. A kérdésemben arra gondolok, hogy melyik telefon kezd el hamarabb és mennyire lelassulni? Melyik rendszer stabilitása a jobb, stb? Inkább szoftverre gondolok. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. máj. 16. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%

"Lg-nek pedig a képernyő felbontása, és több mAh-s az akkuja"


Hallottál már G3 folyamatos mikroakadására? Snapdragon 801 és QHD felbontás. És hiába több mAh-s az akkuja, akkor is hamar merül a kijelzője miatt.


"Inkább szoftverre gondolok."


Akkor úgy vegyed az S5-öt, hogy ne 5.0 legyen rajta. 4.4.2 legyen rajta. 5.0 kiakaszotta az S5-ömet.. és a világ S5-jét is. De Samdung már dolgozik az 5.1-en. Arra lehet majd frissítened.


Nyertes: Samsung GALAXY S5!

2015. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 kérdező.. ***** válasza:
G3 komolyabb és minőségibb mint a műanyag samsung.Már nem laggol a G3 miután megkapta a lollipopot.
2015. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én a szoftverre gondoltam, és Te írtad is, hogy az Lg-re jellemző a mikroakadás. Ezt kifejtenéd? Milyen körülmények között és hogyan szokott bekövetkezni? Valamint Te említetted, hogy van S5-öd. Nem tudom, hogy mennyi ideje van meg Neked, de ez idő alatt nem lassult le a rendszer? Valamint stabil meg etc? Mert akkor szerintem is az S5 lesz.
2015. máj. 16. 14:34
 4/22 kérdező.. ***** válasza:

Ha mindenáron samsung kell akkor nehogy a legrosszabbul sikerült s5-t vedd,akkor már inkább s4 vagy s6.

Inkább G3 hidd el,bár őszintén én egyiket sem venném.

2015. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Lg G3 jó telefon, az S5 nem jó.
2015. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudom, hogy mennyi ideje van meg Neked, de ez idő alatt nem lassult le a rendszer?"


Lassan 1 éve. (9 hónapja) nem fagyott be, laggolni se szokott sőt akadni csak akkor, ha túlmelegszik.

2015. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ilyen árban vegyél inkább Nexus 5 vagy 6-ot
2015. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 kérdező.. ***** válasza:
+1 az utolsónak.Még kiegészíteném egy OnePlusOne-al és egy Moto X 2014-el amit megéri venni.
2015. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

LG: az 5.0 sem oldotta meg a problémákat, laggol mint a szar, a kijelzője csak többet zabál

Samsung: nincs tapasztalatom, viszont a vízállóság levehető hátlappal nem gondolom hogy annyira vízálló lenne és a műanyaga is hátrány

Ebben a kategóriában tényleg sokkal jobban jársz egy OnePlus One al

2015. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A OnePlus Oneról milyen tapasztalatod van?
2015. máj. 20. 06:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!