Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van még a Z1 compact...

Miért van még a Z1 compact okostelefonon KitKat?

Figyelt kérdés
Külföldön már áprilisban megjelent a Lollipop , Magyarországon azt ígérték, hogy a héten fog, de még nem jött ki. Miért van ez?

2015. máj. 17. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, ugyanis a Lollipop egy hulladék.

Z2-re már kijött, olvass felhasználói véleményeket róla.

2015. máj. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Küldesz linket?

Amúgy azt írták, hogy gyorsabb meg új funkciók stb.

2015. máj. 17. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem küldök, neked is pont addig tart bepötyögni gugliba, mint nekem.

1. Nálam lassabb, pl gépelés közben akad az egész.

2. Rengeteg jól működő funkció totál el lett szúrva.

a, Értesítések megjelenítése rendkívül primitív. Vagy egy az egyben látható a lezárt képernyőn, hogy ki és mit írt, vagy semmit nem látsz, csak kb, hogy "értesítés", még az alkalmazás sem látszik.

b, Egyszer bekapcsolod a képernyőcsúsztatást (vagy jelszót, vagy PIN-t) többet nem lehet leszedni.

c, Feladatkezelő sokkal rosszabb lett, áttekinthetetlenebb, nincs "összes bezárása gomb", aki pedig kitalálta, hogy alapból az összes böngésző ablakot külön alkalmazásként pakolja ki, azt le kéne lőni...

3. Jobban zabálja az akksit.

4. Iszonyú bugos. Másnál sms küldés hiba van, nálam csörög ha sms-t kapok, amíg meg nem nézem...


Használhatatlan.

Hamarosan downgradelni fogok és örökre elfelejtem az Android frissítéseket.

2015. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a hármasnál a pont...


de ha kell az 5.0 akkor töltsd le..aztán ne panaszkodj.


nem véletlen, hogy a gyár nem engedélyezi sok telójára...jót akarnak, illetve vegyél egy erősebb típust.

2015. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem frissítek, majd augusztusban az 5.1.

Utolsó: tudom vannak jobbak de azért az én telóm is elég jó. Hová vegyek erősebbet?

2015. máj. 17. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!