Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone...

Mi a véleményetek az iPhone 5C-ről?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat kérek!

2015. máj. 17. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
kb 100x kérdezték már meg és ott is le van írva, plusz egy rahedli telefonokkal foglalkozó weboldalon. Nem érig meg. Egy Iphone 5-öt kapsz új külsővel.
2015. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen jó kis telefon és még évekig lesz rá frissítés.
2015. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

# 1


Nagyjából hasonló árban van a kettő, miért lenne alap hogy 5-öt akar valaki? Ha jobban tetszik a színes akkor nyugodtan vegyél C-t, de mindkét telefon jó.

2015. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egy sima 5, műanyag házban, meg talán kicsit jobb aksival.


Biztos van akinek ez tetszik, a színes verziók miatt, de szerintem egy iPhone az legyen fém.

2015. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van 56 er Vettem újonnan Egyáltalán nincs egy árba annyi, hogy nyolc giga a tárhelye de amúgy tökéletes :)
2015. máj. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. máj. 18. 16:46
 7/8 anonim válasza:
Tökéletesen működik, nem laggol, szép képeket csinál és szerintem egyáltalán nem olyan rossz, mint azt mondják. Jó kis telefon, ha az ember olyat vesz, aminek megfelelő a tárhelye számára. Nekem nagyon tetszik. Szerintem semmivel nem rosszabb, mint az 5S vagy a sima 5.
2015. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ácsi akkor. ha 8 GB-os a mérete, abból kb 4et tudsz felhasználni. Édeskevés. Egyre nagyobbak az appok, mert nagyon igényes grafikával készülnek gyors ifákra vannak optimalizálva inkább, bár támogatottsága lesz, az biztos, de ha ennyiért adják, én tennék még hozzá kicsit és akkor 5S lenne. AZ majdnem olyan mint a 6 (picit kisebb, ennyi). De sokkal tovább bírná.
2015. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!