Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses vagyok, a SIM...

Előfizetéses vagyok, a SIM kártyám megsérült, a lent leírt módszerrel megúszhatom ingyenesen a cserét?

Figyelt kérdés
Találtam egy régi SIM kártyát itthon, ami az én nevemen volt, feltöltőkártyásként. (maradtak benne sztem régi számok is, amik fontosak) Már egy éve nem töltöttem fel egyenleggel. Ha azt beviszem a papírokkal együtt a Telekomhoz, akkor meg tudják oldani, hogy azzal a SIM kártyával használhassam az előfizetésemet, és ne kelljen újat kérnem?
2015. máj. 17. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A sérültet is viheted
2015. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat még számodra is ingyenesen és fájdalomentesen elérhető.
2015. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudják megoldani, új SIM-et fognak adni. Kb. fél doboz cigi árába kerül...
2015. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A sérültet is elviszem. De nem akarom, hogy új SIM kártyát adjanak, amiért fizetni kell. Azért vinném a régit, amit a papírokkal igazolok, hogy az enyém volt. És arra átírják az adatokat, és használhatnám az előfizetésemet vele.
2015. máj. 17. 17:40
 5/5 A kérdező kommentje:
4500 Ft az nem egy fél doboz cigi ára.
2015. máj. 17. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!