Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 vagy Sony...

Samsung Galaxy S5 vagy Sony Xperia Z2?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb készülék?
2015. máj. 17. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a Sony, mert nagyjából ugyanazt tudják, de a Samsung sokkal drágább.
2015. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem Z2, hasonló hardver, de +1GB ram. Mondjuk nekem mindig is bejöttek a Sony telefonok. Esetleg ha árban valamelyik jelentősen olcsóbb lenne, azt venném.
2015. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sony, de csak mert én is szívok az S5-tel. Nem mondom hogy rossz, csak azt hogy bánom hogy ezt vettem (egy csomó dolog nem működik rajta, a szoftver egy gány, ésatöbbiésatöbbi)
2015. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a Galaxy S5 szoftveresen remekül teljesít még a Lollipop frissítés után is, de egyébként inkább a Z2-t ajánlanám. Összességében jobbnak mondanám azt.
2015. máj. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
S5. És nem tud a Sony többet S5-nél, Sony-nál nincsen Galaxy Apps, S Health, Geo, stb. És a Sony a drágább már megbocsájts kedves első válaszoló!
2015. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben,nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Igazából nálam is a Z2 nyert.


Esetleg még mindíg várok mástól is.

2015. máj. 22. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Z2, joval idotállobb, mint egy S5 max annyi elonye van az s5nek, hogy olcsobban cserélhetsz aksit :D viszont a Z2nél megvan az a "prémium érzés" (már ha érted mire gondolok :D) és szerintem szebb is a Sony :)
2015. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazából nekem is ugyanez a véleményem 100%-ban,mint az utolsó valaszolonak.

Köszönöm a válaszokat, el döntöttem!

2015. máj. 30. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!