Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó a Windows Phone?

Mennyire jó a Windows Phone?

Figyelt kérdés

Nem használtam még wp-s telefont, azt szeretném kérdezni, leginkább felhasználói vélemény alapján, hogy mennyire gyors, stabil, megbízható operációs rendszer?

Idáig ios-t használtam, ez bevált, de ha van ilyen stabil a wp akkor lehet váltok. Egyébként egy Lumia 930-at néztem.



2015. máj. 18. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
2015. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a csaladban van egy 925os lumia, tobb mint egy eves, nem fagy, nem lassu, teljesen megbizhatoan mukodik. Mi elegedettek vagyunk vele, viszont nem is hobbink az appgyujtogetes. Sokan arra panaszkodnak hogy WP8ra nincsen eleg app, mi idaig mindent megtalaltunk ami kellett.
2015. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem az a felhasználó vagyok, akinek attól lesz okostelefon az okostelefon,hogy kismillió alkalmazást letölt rá. Csak az alap dolgok, semmi játék meg ilyenek
2015. máj. 18. 13:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor neked teljesen jo lesz a WP8.1
2015. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
930-at használok lassan fél éve, teljesen meg vagyok vele elégedve, bátran ajánlom!
2015. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó.

Eddig egy Lumia 520 és egy 820 volt nekem ami Wp-s, mindkettőn gyors és stabil volt a rendszer, használni is könnyű.

Támogatása is jó, pl a Win10-et is megkapja állítólag minden Wp8-as telefon.


Az lehet hogy nincs rá annyi alkalmazás mint a konkurensekre, de a népszerű appok itt is megvannak.

2015. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
735-öt használok. Kezdetben furcsa volt, mert androidos felülethez voltam hozzászokva. Kb két hét alatt kiismertem magam, és meg is szerettem a WP platformot. Most úgy vagyok vele, hogy nem cserélném el semmire, és ha vennék még egyszer, akkor szintén WP telefonom lenne. Alkalmazást mindent találtam rá, ami kellett. Igaz, hogy nem több millió, hanem csak kb háromszáznyolcvanezer közül lehet választani, de legtöbb droidos appnak megvan már a wp-s megfelelője. És ez a WP10 frissítés után (amit minden lumia megkap) várhatóan még többet fog javulni.
2015. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző voltam, még annyit, hogy simán van olyan stabil, mint az apple operációs rendszer, csak nincsenek úgy túlárazva a készülékek, mint az I-Phone esetében. A 930 például minden tekintetben kiváló készülék.
2015. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mikor jön a 930-ra a Windows 10?
2015. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a hivatalos ősszel
2015. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!