Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobiltelefont ajánlanátok?

Melyik mobiltelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Okostelefont szeretnék vásárolni (mindenképp android), és a következők között vacilálok: Samsung Galaxy SIII neo, Gigabyte Gsmart Guru, ConCorde BlackBird, Prestigio MultiPhone 7500 32 Gb. Illetve elfogadok tanácsot, hogy 60 000-ért milyen ehhez hasonló tudású telefont tudnának ajánlani. Továbbá az a kérdésem még, hogy a fent említett Gigabyte és Prestigio termékek grafikus processzora mennyire bírja a full HD tartalmak megterhelését.

Válaszukat előre is köszönöm.



2015. máj. 18. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az S3 NEO tökéletes választás.
2015. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül kell választani, akkor mindenképp Galaxy S III Neo. Nekem egy sima S III-am van, idén lesz 3 éves, és még mindig tökéletesen működik (persze nyilván a mai csúcsmodellekkel nem veszi fel a versenyt, de a maga korában ez is az volt). Napi szinten használom netezésre, telefonálásra, fénykép/videó készítésre, navigálásra, szóval nem kímélem. Nincs rá panaszom. A Neo pedig úgy tudom, egy fokkal jobb, több RAM-ot tettek bele, és megkapja a 4.4-es Androidot.
2015. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

(most nagyon utálni fogtok)

Bár szerintem mindenki jobban jár,ha megtartja a 4.3-at.

2015. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még annyi kérdésem lenne, hogy szerintetek ár/érték arányban mennyire éri meg az s3 neo?
2015. máj. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!