Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet így is igazi egy iphone 5c?

Zita1213 kérdése:

Lehet így is igazi egy iphone 5c?

Figyelt kérdés
Ha a hátulján az alma logó alatti IPhone felirat alá már nincs semmi írva az lehet igazi? mert szokott lenni úgy tudom...csak ebayről szeretném rendelni és ott mennyire biztonságos/biztos hogy igazi iphone-t adnak?
2015. máj. 18. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmit ne rendelj az ebay-ről. Eleve nem biztos, hogy megérkezik (nekem veszett már el csomagom), és simán lehet hamisítvány, pláne ha nagyon olcsó. Plusz a garanciára nem gondolsz? ha elromlik a telefon, akkor visszaküldöd Kínába/Amerikába? (nem tudom honnan akarod rendelni). Mert ugye így nem magyar garancia lesz rá. Ha rám hallgatsz, felejtős.
2015. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tesóm rendelt egy telefont magának amit csak Kínában gyártanak és nem hamisítvány azért gondoltam erre. [link]


ez hamisítvány lehet?

2015. máj. 18. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hamisítvány, oda van írva, hogy refurbished, azaz olyan készülék, amit pl. gyári hiba miatt visszavittek, cserélték benne a hibás alkatrészt, és most eladják. Le is van írva, hogy használt állapotú külső, karcolások stb. előfordulhat.


[link]


Ez kb. 65 ezer lenne neked, annyi körül már itthon is tudsz venni használtan, garanciával:

[link]


Ez is használt, az is használt, csak a kínaira nincs semmi papír (garancia).

2015. máj. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és ezt már tuti megvámolják azt is vedd hozzá
2015. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!