Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átlagosan meddig bírja egy...

Átlagosan meddig bírja egy iPhone?

Figyelt kérdés
3-4 évet kibír ha vigyázok rá? Mert ha veszek rá üvegfóliát akkor ha elejtem se törik be. És ha plusz aksit is veszek akkor az is bírni fogja.
2015. máj. 19. 15:49
 1/2 anonim válasza:
Attól függ hanyas.:)Ha pl 6 Plus hiába van rajta üvegfólia ha leejted...azt javaslom hogy ha huzamosabb ideig szeretnéd hogy ne essen baja akkor vegyél rá fóliát előre hátulra+tok esetleg vízálló vagy törésálló és a plusz aksi is jó ötlet!:)
2015. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, tok matrica folia elol hatul, utes csepp mindent allo, es egy fel centis telefonbol csinaltal egy teglat:D


Van hasznalatbol eredo karosodas, ezt nem tudod kikuszobolni. Te ismered magadat, ha nem tudsz vigyazni a dolgaidra akkor ne vegyel olyan telefont amit sajnalsz, ha tonkremegy. En soha eletemben nem ejtettem el ugy telefont hogy barmi baja lett volna, nem ultem ra tortem el etc, az en 6-osomon egy sima folia van az elejen meg egy legvekonyabb tok: [link] Ez...Semmi baja, nem dobalom, nem azt mondom hogy megszallotan vigyazok ra de figyelek azert.

2015. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!