Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak olyan zeneletöltő...

Vannak olyan zeneletöltő oldalak amik úgy tölti le e zenét hogy ha a telefonomon zenelejátszóban megnyitom, mutatja a címet, az előadót, albumképet, albumnevet?

Figyelt kérdés
Van egy zenét, amit nem a szokásos oldalamról töltöttem le, és amikor telefonról elindítom mutatja az albumképet meg ilyenek. És tökre tetszik, szeretném ha az összes zeném így lenne de nem tudom honnan töltöttem le.
2015. máj. 20. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha benne van a fájlban akkor mellé rakja a képet is, viszont nagyon változó, általában a hivatalos oldalakon, ahol megvásárlod ott adnak képet is hozzá, ha meg máshonnan töltöd le akkor te tudod társítani hozzá az album képet.
2015. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Vásárolni kéne zenéket, nem letölteni, akkor az összes ilyen meglenne :) Vagy esetleg előfizetni Spotify-ra vagy Deezerre.


Ha nem akarod egyiket sem, akkor ott van még az ID3 Tag Editorok, például ez:

[link]


Módosítani tudod a megjelenő adatokat, etc.


Ryo

2015. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!