Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefon a...

Szerintetek milyen telefon a Lenovo S850, illetve honnan érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés
Jelenleg Samsungom Galaxy Minim van, már kb. 4 éves, szóval elég jól bírta, de mostanában folyamatosan lefagy, eltűnnek az alkalmazások, magától kikapcsol szóval elég problémás és ennek ellenére nem szeretnék újra Samsungot, mert az ismerőseim akiknek újabb fajta Samsungja van ugyan ilyen gonddal küszködnek 1 év után. :/ A kérdésben említett telefont néztem ki, mert szerintem nem egyáltalán nem drága és a leírtak alapján egész jó telefon, illetve sok pozitív visszajelzés volt vele kapcsolatban egyetlen problémám van vele, hogy nagyon kevés helyen lehet kapni, illetve ahol lehet az nincs hozzám olyan közel, így arra gondoltam hogy megrendelem internetről. Vélemény? Milyen oldalak javasoltok? :) Válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. máj. 20. 17:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!