Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám feltelepíteni?

Hogyan tudnám feltelepíteni?

Figyelt kérdés
Androidos telefonom van pontosabban lg l65. Szeretnék letölteni egy játékot ami összvissz 1,5 gb de a telóm alap belső tárhelye 2gb szóval pont nem fér rá a játék mert a max hely amit ki tudok hozni az 1,3gb. Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám megoldani, hogy az sd kártyára telepítse alapbol amin bőven van hely? A beállításokban nem találtam semmi t ezzel kapcsolatban és a google play-ban sem találtam ilyesfajta beállítást. Aki tud normális választ adni annak előre is köszönöm!

2015. máj. 20. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

"A beállításokban nem találtam semmi t ezzel kapcsolatban és a google play-ban sem találtam ilyesfajta beállítást. Aki tud normális választ adni annak előre is köszönöm!"


Mint ahogy írtad, nincs semmiféle lehetőség, hogy közvetlen az SD Card-ra telepítsd a játékot.

SAJNOS !!!

2015. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez 100% hogy semmiféleképpen nem lehet? :/
2015. máj. 20. 17:32
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ de igenis lehetséges mert meg csináltam és jó
2015. máj. 20. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

És hogy ????

Mert én is szeretném tudni !!!

Nekem sehogy sem sikerült !!!!

O.o

2015. máj. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felszabadítottam annyi helyet higy a játék ráférjen majd áthelyeztem és a petchet már a kártyára szedte le :)
2015. jún. 2. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!