Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GSM boltokban bevesznek kissé...

GSM boltokban bevesznek kissé hibás mobiltelefonokat pénzért? (bőven leírásban)

Figyelt kérdés

Vásároltam a netről, egy férfitól mobilt. Személyesen egy előre megbeszélt helyen kipróbálás után fizettem érte. Amikor az akku lemerült hiába dugtam a töltőre nem történt semmi. Így végleg lemerült és nem tudok mit csinálni. Az eladót felhívtam, és panaszkodtam neki, hogy rossz. Azt mondta nem jár garancia és lecsapta. Visszahívtam, aztán megfenyegetett, ha megint hívom ez ügybe az fájni fog nekem.. Elég erős embernek tűnt, nem akarom hogy hazafelé elkapjon szóval beletörődtem hogy tőle nem kapom vissza a pénzt. :(

Most el akarnám adni a hibás mobilt hogy visszaszerezzem a pénzem egy részét, a GSM boltok vesznek hibás cuccokat?


2015. máj. 20. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
max 1-2 ezer ft-ért alkatrésznek..
2015. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!