Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy lehet hogy 1865 óta...

Az hogy lehet hogy 1865 óta van nokia, amikor még nem is volt villany vagy áram? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
a googleba beírtam hogy nokia és kihozott róla információkat, és ott volt hogy founded: 1865, ami gondolom azt jelenti hogy 1865 óta van nokia, pedig akkor még áram se volt, vagy hát villany, igazából az érdekelne hogy mit csinált akkor a nokia? Elore is koszonom a válaszokat!

2015. máj. 20. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Rosszul volt szerintem írva,mert már Ádám Évát Nokiával hívta,hogy mi lesz a vacsora.
2015. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha már sikerült beírni, hogy Nokia, akár az első linkre is kattinthattál volna, ahol külön rész van ezzel a címmel:


"A Nokia története

A telekommunikáció előtti időszak"

2015. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja rndben, koszonom szépen
2015. máj. 20. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Most jöttem rá,hogy Finnországban a Nokia hazájában van egy Nokia nevű város.Amúgy meg Forever Nokia mégha csődbe is ment,nagyon jó telefonokat gyártottak.A világon eddigi legtöbbet eladott darab is egy régebbi (2003-2005 körüli) Nokia telefon volt.
2015. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zakathol ***** válasza:
100%
Nem ment csődbe a Nokia. Üzleti okok miatt eladta az ágazatot, de azóta is van Nokia, él és virul.
2015. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!:)
2015. máj. 21. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!