Snapi 808 vagy 810?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy melyik bírja tovább stb. Előnyök hátrányok...

LG G4

LG G Flex2

Ezekről lenne szó.



2015. máj. 20. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem fogod észrevenni a különbséget. itt már a kinézet dönt
2015. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A 810 egyértelműen jobb, de ez nem sokat segít: igaz, hogy gyorsabb, de azért a 808 se lassú, alig van különbség, ráadásul a G4-ben hiába a las abb proci, de nagyobb viszont a ram, ami sokkal fontosabb! Emellett még a kijelzője és a kamerája is jobb, más lényeges különbség nincs. Egyértelműen a G4!
2015. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Lol, beszél itt a sok szakértő, de azt se tudják miről.


Ha egy telefonba Snapdragon 810 van, azt messze kerülni kell, ingyen sem szabad megvenni. Elég durva túlmelegedési problémákkal küzd, ami azon kívül, hogy kellemetlen, teljesítményi problémákat okoz, hisz ahogy kezd melegedni a telefon, a processzor korlátozza a teljesítményt, elég durván.


Egy Snapdragon 810-es telefon papíron erősebb, de a túlmelegedés miatt fél óra használat után már a 808 jobban teljesít.


LG G4, mindenképp.

Illetve kamera terén is oda-vissza alázza a G Flex 2-őt.

2015. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
G flex2 öm van ma 2 órát toltam rajta asphalt 8at nem laggolt... Tegnap vettem, de asszem küldhetem vissza mert sárgul alulnfelül a kijelzője amúgy marhaszép kijelző minőségével soncs gondom csak ne sárgulna :/
2015. máj. 20. 21:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Az hogy quadHD nem terheli le?
2015. máj. 20. 21:08
 6/12 anonim ***** válasza:
kedves hármas, nagyon jól tudom hogy melegedik, de mégis belerakják jó pár telefonba..
2015. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kétórányi böngészés és facebookozás után 39,6 fok. Az sok vagy kevés vagy jó?
2015. máj. 20. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Melegebb, mint kéne, de nem tudom, mennyire vészes.
2015. máj. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6


Ja és akkor ez azt jelenti, hogy jó?

És pont, hogy nem rakják bele túl sok telefonba.

Nézd meg a 800/801-et, az összes csúcskaegóriás telefonba ez volt vagy 1-2 éven keresztül (Galaxy S5, Nexus 5, Xperia Z1-től kezdve az összes Sony-ban, OnePlus One, LG G2 és G3, és még lehetne sorolni). Qualcomm honlapján megnézve 35 telefon van Snapdragon 800 vagy 801-el, kíváncsi vagy mennyi van 810-el? Kettő. A G Flex 2 és a One M9.

Tényleg sok telefonba belerakják.


Galaxy S5-be azért nincs 810, mert túlmelegszik, G4-be szintén azért raktak csak 808-at, mert túlmelegszik, 810 egy rosszul sikerült SoC, kész. Nem szabad olyan telefont venni, amibe az van.


#7


Annyira még nem vészes, de 50 fokra is gyakran felmegy.


És lehet nem kezd el laggolni, bár egy idő után valószínűleg el fog, de akkor is a legnagyobb idiótának tartom, aki tud arról, hogy a 810 túlmelegszik és még úgyis G Flex 2-őt képes venni.


Az hogy QHD természetesen jobban megterheli a hardvert és az aksira is negatív hatással van, ezért utálom, hogy a gyártók még mindig pixelháborúznak, 5.5" vagy kisebb kijelzőre az 1080p tökéletes, QHD meg kifejezetten hátrányos.

2015. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és akkor még nézd meg a kínai telefonokat is hogy mennyiben lesz 810. egyébként meg nem azt mondtam hogy sok telefonban van..hanem hogy jó párban. nem ugyan az.
2015. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!