Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon kevés az a 8 GB? (Iphone)

Nagyon kevés az a 8 GB? (Iphone)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elhatároztam, hogy veszek egy Iphone 5C-t, és az lenne a kérdésem, hogy egy normál felhasználónak elég az a 8GB belső memória?



2015. máj. 20. 19:59
1 2
 1/19 Zakathol ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon kevés.
2015. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 kérdező.. ***** válasza:
Igen kevés és nem éri meg.
2015. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Akkor mégis miért készítenek 8GB os telót?


Mellesleg erre van pénzem, 5s-t nem igazán engedhetem meg, de mindenképpen iphonet szeretnék, egyszerűen ezek a telefonok jönnek be !

2015. máj. 20. 20:06
 4/19 anonim ***** válasza:
akkor gyűjts még és ne b#ssz ki magaddal hogy majd frissíteni se tudod mert nem lesz rajta hely
2015. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
"Mellesleg erre van pénzem, 5s-t nem igazán engedhetem meg, de mindenképpen iphonet szeretnék, egyszerűen ezek a telefonok jönnek be !" tehát mindenképp rajolni akarsz a telefonnal, akkor azt írd.:D
2015. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Szimplán f_szom kivan androiddal, eddig csak szo*tam vele :D ! Meg tetszik a design, az OS stb. Mégis kinek menőznék :D?
2015. máj. 20. 20:35
 7/19 kérdező.. ***** válasza:
0%

Ne samsungot vegyél és nem fogsz szopni.Nem az android szar hanem a márkák.

Nexus 5/OnePlusOne/Moto X 2014 megeszi reggelire az 5s-t is.

2015. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem elég.

Nekem 16-os 5S van, és hát ez sem valami sok, de ezen már el lehet férni.


Ha csak a neked kellő fontos alkalmazásokat teszed rá, a 8GB már azzal majdnem tele van, és akkor hol marad hely a tartalomnak? Képek, Zenék, videók...

2015. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is borzalmasan kevés..

Azt tudom ajánlani, hogy valami online-üzletben vedd meg (nézz szét az Árukeresőn) a 16 GB-os verziót, amit ott jóval olcsóbban tudsz beszerezni, mintha közvetlenül az Apple-től vennéd.

2015. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hat figyelj abbol a 8GB-bol alapbol 4-5GB az iOS, es akkor egy darab kep, zene, film, semmi nincs rajta. Par ev hasznalat utan pedig eljutsz oda hogy mar semmi nincs rajta de ugysem tudod meg az iOS-t updatelni sem. 16GB szerintem a minimum, amivel lehet operalni.
2015. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!