Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 megéri?

Samsung Galaxy S6 megéri?

Figyelt kérdés

Leszeretném cserélni a mostani mobiltelefonom (xperia sp) egy galaxy s6 ra. Az s6 edget ocsmánynak tartom a a lekerekített szélei miatt.

Olvastam,hogy a sima s6 nak borzasztó kicsi lett az akkumlátorja.

Vajon meddig bírja? Tartósak a samsungok? Sony-t nem szeretnék mert megvan róla a véleményem.

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 20. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha neked megéri akkor igen. az akku nem lett borzasztó kicsi..csak kisebb mint az s5-nek. de bírni fogja.
2015. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

200+ ezret egy telefon sem ér meg, bár ha csúcskategóriásat akarsz az első hetekben megvenni akkor mindenképp ennyibe fog kerülni.


Aksija nem nagy szám, ez tény, szóval ha ez fontos akkor felejtsd el. Más téren nagyon jó, de az aksija csak átlagos.


Sony-ról megvan a véleményed? Gondolom volt pár éve egy Sony-d, és akkor már úgy gondolod az összes Sony-t ismered, mivel azóta nem fejlődhetett meg semmi.

2015. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 éve van meg. Nem azt mondom,hogy szörnyű de nekem nem jött be. Gondolom neked is van másról véleményed,én nem istenítem egyiket se.
2015. máj. 20. 20:42
 4/14 anonim ***** válasza:
lesd meg inkább a Motorola Nexus 6-ot, ezzel a telefonnal nem lesz bajod jópár évig, nem úgy mint a sonykkal vagy samukkal
2015. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Felejtsd el a félmegoldásokkal teli Android rendszert, és ha már hajlandó vagy többet költeni egy mobiltelefonra, akkor az legyen iPhone! Nem fogod megbánni, abban biztos lehetsz. :)
2015. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megvárom még,hogy mit hoz a szeptember 6s 😁
2015. máj. 20. 21:02
 7/14 A kérdező kommentje:
kb 9-10 órát kibírna? (zene,instagram,fb,játék mellett?)
2015. máj. 21. 05:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Többet is ki bír nagyon jó telefon.

És hát hogy tartósak e?

-Szerintem ez is ki fog bírni 3 évet de addigra úgy is veszel majd másikat :)


Sony se egy rossz márka de sajnos nem nyereséges a mobil részlege és lehetett olvasni hogy hamarosan be is zárják.


Apple meg hát én nekem tetszenek az almák de mivel mindig sony meg samsung telóm volt nem mertem váltani bár sokan dicsérik.

Igazából a kezelését nem bírtam volna meg szokni de kinek mi.


Összegzésként az S6 egy nagyon jó választás és hardveresen most a legerősebb :)

2015. máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#3


Ha két éves, és nem egy Sony Xperia Z1, akkor nem csoda, ha szar. Egy Xperia Z1 vagy a Z szériából még újabb Sony Lollipop-al nagyon durván teljesít.


#4


Imádom a Nexus-okat, de Nexus 6-ot sosem vennék, 6"-es telefon már túl nagy.


#5


Buta birka még mindig.


#7


9-10 órát folyamatosan használnád a telefont? Mármint a kijelző menne vagy nem? Mert ha menne, akkor egyetlen telefont sem találsz, ami ennyi ideig bírni fogja, Z3 Compact, Z3, OnePlus One, Note 4, ezek közül valamelyik talán kibírna ennyit ha nagyon korlátoznád az egész telefon működését a minimális fogyasztás érdekében, de amúgy 9-10 óra screen on time-ot egyik telefon sem bír ki.


Ha a 9-10 órát úgy érted, hogy abból mondjuk a kijelző csak 4-5-öt menne a nap folyamán, de közbe a háttérbe néha szól a zene amikor nem megy a kijelző, akkor van olyan telefon, ami ezt bírná, bár az S6-nak már nehezen menne.

2015. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"#5


Buta birka még mindig. "

Érvelj akkor ellenem, te szerencsétlen. Lefogadom sose volt még iPhone a kezedben, sajátod pedig pláne nem volt.

2015. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!