Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone játék mentés, ami...

Iphone játék mentés, ami benne van a game centerben?

Figyelt kérdés
Anno letöltöttem 1 játékot, sokáig csinálgattam, már majdnem kiakasztottam, de letöröltem mert unalmas volt és most újra letöltöttem, de elölről kezdi, mintha nem is játszottam volna vele. Game centerben megvan a "mentés", de miért nem tudom onnan folytatni v. hogy kell mentésből indítani? köszii

2015. máj. 21. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A game center nem a játék mentésére szolgál, hanem egyfajta közösséget alkot, ahol versenghetnek a játékosok egymással, vagy bizonyos játékokkal együtt játszhatnak. A legtöbb játék a mentéseit a játék mappájában tárolja, mely a játék törlésével törlődik. Bizonyos játékok esetében szokott lenni iCloud mentés, ezt az adott játék azonnal felajánlja.
2015. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ohh rosszul tudtam! köszi!

Mentettem mikor kiadta, h "megtartás" v "törlés"

2015. máj. 21. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Az csak a game centerben tárolt adatokra vonatkozik. Tehát, ha arra kattintasz, hogy megtartás, akkor a barátaid láthatják, hogy te korábban játszottál az adott játékkal. Ha pedig a törlésre kattintasz, akkor a game centerből eltűnik az adott játék és a játszással kapcsolatos adatok. Sajnos ez az egész a mentéseket nem befolyásolja.
2015. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom sehogy "előkeríteni" a mentést? :(
2015. máj. 21. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen sz*r Game Center appot csinált sajnos az Apple...szégyen hogy nem lehet elmenteni semmi játékot...
2016. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!