Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell letorolni mindent...

Hogyan kell letorolni mindent a telefonrol?

Figyelt kérdés

Mintha uj lenne. Xperia m2

Gyari visszaallitast vegeztem es rajta van nehany programom. Pedig ramentem, hogy a belso tarhelyt is torolje es semmi.

Memoriakartyam nincs.

Meg regi hivasokat is visszahozott... A gyari kepeket, videokat pedig letorolte.


2015. máj. 21. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell a gyári állapotról egy képfájl, és a Sony Windowsos programjával visszarakni rá, vagy hasonló.
2015. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sony PC Companionnal újra tudod tenni, akkor mindennek el kell vesznie.

(Support zone -> Repair phone/tablet és újrateszi)


De amúgy nem hiszem hogy pár képet, zenét, játékot nagyon nagy dolog lenne manuálisan törölni :D

2015. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azert akartam, mert kezelhetetlen, annyira lassu. Ruhellem ezt a telefont...
2015. máj. 21. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig nekem M2-m van, gyors és szeretem.

Csomó játék van rajta, pl GTA Vice city simán elmegy.

Mindent csináltam rajta, ki van rootolva, Xposed is rajta van egy csomó modullal, mégse lassú.


Tán nem iPhone-t kértél múlt karácsonyra és M2-t kaptál?:D

2015. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy.

S3 minit csereltem erre, az osszel.

Nem vonz az iPhone :)

Eleinte meg jo volt, de egy ejszaka alatt 60%-ot merul. Messenger van csak letoltve es egy fenykepszerkeszto. Fenyero 0, wifi ki, bluetooth ki, adatforgalom ki... Es lemerul... Volt SP-m szinten ez volt a baja.

2015. máj. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!