Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s-t akarok venni. De...

IPhone 5s-t akarok venni. De jófogáson találtam 70 ezer ft-ért nincs semmi baja elvileg. Megéri megvennem nem lesz belőle semmi bajom vagyis úgy értem hogy utána én azt ugyan úgy tudom használni mintha én magam vettem volna?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

ha szerencséd van, akkor igen


ha nem, akkor lesz egy papírnehezéked


én biztos, hogy még ismerőstől sem vennék telefont használtan, túl sok embert láttam már sírni emiatt

2015. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet lopott vagy klón vagy rossz. Vagy elküldöd a pénzt és nem kapsz érte semmit.
2015. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is gyanúsan olcsó...ennyiért 5/5C-k vannak...azokból is az enyhén karcos állapotú...és igen, még 100 körül sem biztos, hogy mindene hibátlan...én jófogást eleve elkerülném, mert minimális információt sem nyújt az eladóval kapcsolatban. hardverapró legalább ennyiben jobb. legbiztosabban akkor lehet jó iPhone-okat találni, amikor kijön az új. ősszel szerintem sok 5S tulaj is el fog azon majd gondolkozni, hogy lecserélje-e. azok meg valószínű ugyanígy 2 évente cserélgetik az iPhone-jaikat, tehát nem az a tipikus, aki belemászott valami drága hibába, és minél gyorsabban meg akar tőle szabadulni...
2015. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg a részletek fizetésének elmaradása miatt le nem tiltja a szolgáltató, akár még jó is lehet.
2015. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem!! Pénzt nem küldök személyesen venném át!
2015. máj. 22. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha személyesen veszed át akkor előtte nézd meg a telefont, ha azt írja a készülék, hogy le van merülve semmiképp ne vedd meg.
2015. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Még mik a jelei, hogy csalóval vagy átveréssel van dolgom?
2015. máj. 22. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy eladja...


soha az életben nem fogod megtudni, hogy nem-e 3 napja vette részletre vmelyik szolgáltatónál, és 3 hónap múlva rajta lesz az imei tiltás

2015. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

így van, az a legnagyobb gáz, hogy a szolgáltató kiküld először 2 figyelmeztetést neki, ha nem fizeti, és a harmadiknál már le is tiltja, te meg addig boldogan használod, és csak 3 hónap után találkozol azzal szembe, hogy letiltották a telefont. nyilván, ha független a telefon, akkor lenne a legbiztosabb ezt kiszűrni, de gondolom nem így van.


én is nemrég vettem az enyémet, igaz 100ezerért, és telekomos, szóval bennem is megvan még ez a félsz.


sokszor tud egy kis segítséget adni a facebook is, ha tudod az eladó nevét. képek alapján be tudod határolni körülbelül, hogy az a tipikus seftelős féle, aki állandóan veszi-adja a telefonokat, vagy inkább tűnik átlagos, megbízhatónak tűnő apple szerető embernek.

nyilván ez sem 100%-os, de azért sok kiderülhet.

jelen esetben még mindig azt mondom, hogy ez az ár árulkodik arról, hogy valami balekot keres, aki megveszi.

2015. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!