Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tiltsak le egy gyári...

Hogyan tiltsak le egy gyári alkalazást androidon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány napja vásároltam egy Lenovo P70 nevő androidos készüleéket. Az energiafogyasztási adatokat nézegetve azt vettem észre, hogy a rádió különösen sokat fogyaszt, annak ellenére, hogy még soha sem használtam. Prübáltam letiltani, de a telefon nem engedte. Tudnátok olyan programokat ajánlani amelyek segítségével le tudnám tiltani a rádiót?



#Android #Lenovo #alkalmazás letiltása
2015. máj. 22. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
ehhez rootoni kell
2015. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rootolni*
2015. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, más lehetőség nem létezik csak a root? Nem lehet valahogy karanténba helyezni?
2015. máj. 22. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Alkalmazáskezelőben: kényszerített leállítás?
2015. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az sem segített. Nem található meg a futó alkalmazások között, de folyamatosan fogyaszt.

[link]

2015. máj. 22. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg valamilyen programmal:

[link]

2015. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem lehet, hogy a Rádió a 3G-t jelenti.
2015. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nem a rádió OMG, az maga a telefon app amit ha letiltasz nem tudsz telefonálni. Egy telefonban mégis mi fogyasszon a legtöbbet?
2015. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A 3g nem lehet mivel nincs mobilnetem. Az utolsó válaszadónak lehet hogy igaza van, de akkor nem értem, hogy hogyan lehetett ilyen hülyén azt rádiónak fordítani.
2015. máj. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!