Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos készüléket szeretnék...

Androidos készüléket szeretnék venni, és több telefon között gondolkodom, ár érték arányban mi lenne szerintetek a legjobb?

Figyelt kérdés
Eddig az s3 neo-t néztem 65 ezerért kártyafüggetlenül, ebben az árkategóriában szerintetek vannak jobb/ilyen telefonok? Nem vagyok Samsung fan, szóval nem zárkózom el egy-egy kínai terméktől sem, mindazonáltal a teljesítmény mellett szempont lenne az, hogy mennyi ideig bírja. Ami a Samsungban számomra meggyőző volt az a snapdragon 1.4 ghz proci, meg az andreo 305 grafikus kártya, 1.5 Gb ram, meg jó akkuidő, és ahogy néztem a kamera is elég jó képeket készít. A android terén szeretnék az alap felhasználói felület mellett maradni, bár a Samsung eléggé kezelhetőnek tűnik.

2015. máj. 22. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
A Samsung Galaxy S3 Neo nagyon túl van árazva, a Nokia XL olcsóbb nála és ugyanolyan jó.
2015. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyan... Xiaomi Redmi2 vagy Motorola Moto G2 johet szoba ennyi penzert... nem szeretnem kifejteni miert, mar annyiszor leirtam
2015. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet én leltem rossz Nokia XL re, de az amit leltem jóval rosszabb... A Motorola az viszont tényleg meggyőző egyedül a beszerzésével van gondom, viszont a xiaominek a felhasználói felülete nem tetszik túlságosan... Kifejtenéd, hogy mi a probléma az s3 al? Illetve, ha erre nincs időd linkelnél kérdést, ahol már kifejtetted?
2015. máj. 22. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
a felhasznaloi feluletet testre tudod szabni utolag ahogy csak akarod, van ra rengeteg alkalmazas :) az s3 neo pedig rettenetesen gyenge ennyi penzert..egyreszt.. masreszt pedig ezen is a szenzacios mindensz@rraltelepakolt cseppet sem optimalizalt rendszer fut... igy meglenne vele a baj boven... szoftveresen sem tamogatott mar egyaltalan... igy rovid idon belul megbannad h ezt vetted, mert osszevissza fog fagyni stbstb...
2015. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vedd, amelyiket szeretnéd :)


De nézz rá még ezekre is 60-70 között:


Elephone P2000

Samsung Galaxy A3

Xiaomi Redmi Note

Xiaomi Redmi Note 4G

Allview X2 Soul Mini

Meizu m1 note

ASUS Zenfone 5

Samsung Galaxy S5 mini

2015. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 leander0101 válasza:
Galaxy note 3-at ajánlanám sok telefonom volt már de ilyen stabil és megbízható telefonom még nem volt!Igaz picivel drágább de hidd el érdemes rá többet áldozni!
2015. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy fél évet csúsztál a válasszal? :D
2015. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!