Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont venn3k eBayen. Mi...

Telefont venn3k eBayen. Mi jelenti azt hogy a telefonba Magyarországi SIM-kártya is jó?

Figyelt kérdés
Unlocked? Factory Unlocked? Fontos lenne mert ha USA-ból veszem is szeretném itthon használni.

2015. máj. 23. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Factory unlocked, az a kártyafüggetlen, magyarán minden kártyát be tud olvasni. Sima unlocked-et ne vegyél, mert az nem gyárilag van függetlenítve és előfordulhat, hogy letiltják a készüléket. Én személy szerint nem vennék ebay-ről telefont, mert nagyon könnyen átverhetnek.
2015. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként át nem verhetnek, mert több ezer visszajelzésnek a ≈99%-a pozitív, ha meg átver, akkor is visszakapom a pénzem automatikusan az oldal által. :)
2015. máj. 23. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az árra megy még az áfa+vám többe kerül mintha itthon megvennéd..
2015. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az viszont igaz, hogy áfa meg minden rá megy, de van olyan is, hogy free shipping magyarán ingyenes szállítás és ez esetben csak a telefon árát kell kifizetni.
2015. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kérdező.. ***** válasza:
78%
Gyártói garanciát is kapsz ebay-n?Mert ha nem akkor nem éri meg.
2015. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt se ártana megnézni, milyen frekvencián működik a telefon...
2015. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont az érdekelne, hogy melyiket lenne jó megvenni,
2015. máj. 23. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ne vegyél innen telefont. Egyrészt azért mert át is baszhatnak (keress rá Youtube-on hogy "fake phone fom ebay", elég sokat fogsz találni), plusz a garanciára is gondolni kell.

Ha neadjisten elromlik a telefonod, visszaküldöd az USA-ba?

2015. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is vettem 2* telefont :)

Semmi gond nincs velük,tökéletesen működnek.

Angliàbol vettem ha jol emlékszem :)

2015. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!