Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z3 Compact telefont...

Dikk kérdése:

Sony Z3 Compact telefont érdemes Lollipopra frissíteni?

Figyelt kérdés
Kétségeim vannak afelől hogy jobb mint a kitkat de hátha valaki próbálta és van tapasztalata az új androiddal...

2015. máj. 23. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Xperia Z1-em van, feltelepítettem a Lollipopot, tiszta szoftverként, tehát letörölt minden adatot. Ez célszerűbb, mert így nem fognak hibásan működni az alkalmazások.

Negatív tapasztalataim:

- A telefon mintha lassabb lenne. Lassabban indul, a menü lassan tér magához, egy pár másodpercig üres, amíg betölti az alkalmazásokat. KitKat-en nem volt ilyen probléma, vagy ha volt is, sokkal gyorsabban betöltött mindent.

- Szebbnek szebb, de én még a mai napig nem szoktam teljesen hozzá az új kezelőfelülethez, pedig idáig nem volt ilyen gondom, könnyen alkalmazkodtam minden szoftverhez. Egyébként, már kb 2 hete van fent a telómon.


Pozitív tapasztalataim:

+ Kaptam viszont kényelmi funkciókat és menő dolgokat, például van újraindítási lehetőség, nem kell kikapcsolni és külön bekapcsolni. Kaptam képernyőfelvételi lehetőséget, videót is tudok csinálni a képernyőről.

+ Kaptam egy jobb Stamina módot, habár a Z3-nál szerintem már az alap volt.

+ Ez a rendszer elméletileg kevesebbet eszik és jobban kezeli a RAM-ot


Én amondó vagyok, hogy telepítsd fel, legfeljebb ha nagyon nem tetszik, Flashtool segítségével visszarakod a régit.

2015. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami: Én azóta sem tudom zárt bootloaderrel rootolni a telefonom, bár nem tudom, téged ez mennyire érint.
2015. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kipróbálom akkor.
2015. máj. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!