Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szedjem le a játékreklá...

Hogyan szedjem le a játékreklámokat a telefonomról?

Figyelt kérdés
Hihetetlen milyen pofátlanok,van hogy le sem tudom zárni a játék reklámot. Kidobja az egész telefonomra és semmit nem tudok addig csinálni amég meg nem néztem azt a rohadt játékot mint pl hayday, farm village,candy crush és társai. Nagyon idegesítenek már,valahogy véget tudnék vetni nekik? Köszi előre is.
2015. máj. 23. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fizetni kell az applikációért és akkor nem lesznek hírdetések ;)
2015. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy egyesek azt hiszik, hogy ezeket a játékokat a húsvéti nyuszi szarja ingyen a világra.
2015. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megveszed b+, ha annyira tetszik az a kiba. játék, ahogy a világon milliók is megveszik. Ha telenoros vagy telekomos vagy, még azzal sem takarózhatsz, hogy nincs bankkártyád, mert az egyenlegből is vásárolhatsz a Play-en. De állj neki te is fejleszteni úgy, hogy senki nem ad érte soha egy fillért sem.
2015. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szegycsont értem én hogy ezek drágán készült játékok,de könyörgöm,ne pofátlankodjanak már ennyire,hogy ráteszik a telefonomra vagy én nem is tudom hogy csinálják ezt. Ha annyira akarom megkeresem es letöltöm. De egy nap milliószor leikszelni,meg megvárni még betölt,stb, az elég idegtépő...
2015. máj. 23. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nyuszifül, akkor lassabban, hogy megértsd:

felraktál valami app ingyenes verzióját, az generálja a hirdetési "ablakokat", ha nem tetszik, vedd meg az adott app teljes verzióját


most komolyan csak én vagyok olyan hülye, hogy képes vagyok pénzt fizetni egy-egy applikáció extra/plus/prémium/hirdetésmentes verziójáért?

2015. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha az apphoz nem kell net akkor nyomd ki a wifit, egyébként bele kell törődnöd... Ha nem bírod ki, akkor vedd meg. (Egyes oldalakon le is lehet tölteni csak google kell hozzá. [Alkazmazás neve] apk (+download)
2015. jún. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!