Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G3 Lézeres érzékelő?

Lg G3 Lézeres érzékelő?

Figyelt kérdés

Az Lg G3 márkájú telefonom hátulján van egy lézeres fókuszáló ugye. (Ha képen nézitek akk kamera mellett bal oldalt.) Azt szeretném tudni, hogy az sokat ront-e a kép minőségén, ha vannak karcok azon a kis részen? Mert ha tájképet csinálok, az egyszeűen gyönyörű, de ha idebent csinálok képet, pixeles a kép. Ezt okozhatják a karcok azon a kis "valamin", vagy a fényviszonyok tehetnek róla?

U.I.: Sülthal vagyok a gépek/készülékek ilyen téren való működéséhez, ezért nézzétek el nekem ezt az ostoba kérdést.



2015. máj. 23. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyébként világosban olyan távolságból készült már jó kép is? Csak sötétben lesz pixeles a kép? Mert akkor a kevés fény a baj. De ha nappal világosban is olyan távolságból pixeles, akkor más a baj. Egyébként nagyon vékony karc nem lehet az oka, csak ha nagyon össze lenne karcolva.
2015. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha kimegyek a fényre akkor nagyon enyhe túlzással csinál szebb képet mint a valóság. Idebent csinál pixeleset. (A szobám teljesen be van sötétítve.) Köszi a választ! Végre rájöttem a bajra. :)
2015. máj. 24. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ez lehet.
2015. máj. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!