Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy-hogy ilyen olcsón is...

Hogy-hogy ilyen olcsón is lehet venni telefont ebay-on?

Figyelt kérdés
Pont samsung galaxy s5-öt szeretnék venni (de rendes boltban) csak az árát néztem és láttan egyet 250 fontért újat! 8gb memória kártyával szállítással mindennel együtt. És 320-an már vettek. Abból 316 pozítív kommenteket írtak hogy tökéletes minden,ár,telefon. Tehát tényleg van ilyen? Lepottyant a kamionról vagy mi? Nem lesz bajuk a vásárlóknak belőle? Ha ilyen tényleg van hogy ilyen olcsó akkor énis veszek. Ti voltatók már így?

2015. máj. 23. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegeny naiv kisfiu... Lopott, kinai belpiacos, sim-zarolt, barmi lehet. Ha valami baja van, hova viszed, Hong Kongba szervizbe?


Egyebkent 250 font az kb. 100e forint, ennyiert itthon is megkapod, nem tudom mitol olyan olcso az.

2015. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó???

250 Font=104 ezer Ft

Ennyiért itthon is kapsz Samsung galaxy s5-öt ingyenes házhoz szállítással.

[link]


A másik dolog meg hogy külföldi angol boltba szól a garancia, ha esetleg lesz valami garanciális baja a telefonnak akkor fogsz szenvedni a visszaküldésével meg az egész dolog lebeszélésével hogy mi a baja meg stb...

2015. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Angliában élek.... amit írtál az is új? Mert lehet hazautázásig várok és ott veszek.
2015. máj. 24. 11:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Az új ára nem 400+ font felett van?
2015. máj. 24. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
rég volt az már
2015. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen az is új nézd már meg a linket
2015. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem O.o Van ugyan ilyen oldal ami angol? Ahol az ár is ugyanennyi?
2015. máj. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!