Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » INGYEN HIVAS ANDROID TELEFONON...

Pissedoff kérdése:

INGYEN HIVAS ANDROID TELEFONON? Szukseges lenne nekem olyan android . Apk ajanlatok, amivel wifin keresztul ingyen tudnek HALOZATI telefont is hivni Budapesten/Magyarorszagon belul.

Figyelt kérdés
Sok idos rokonom van akiknek nincs mobil telojuk, es hosszu cseveges egy vagyonba kerulne. Ha ilyen egyaltalan letezik nagyon szepen koszonom az ajanlatokat elore is. En teljesen uj vagyok az okos/android telefonnal, de azert vettem egyet mert hallottam hogy ilyesmire van lehetoseg. Koszi!
2015. máj. 24. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik ilyen.
2015. máj. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

maximim ugy lehetseges, hogy a masik fel is ugyanayt a programot hasznalja.

Arra meg rengeteg program van : skype, whatsup, tango, fb massenger...

2015. máj. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Viberbe van egy olyan, hogy Viber Out. Bármilyen telefont tudsz hívni alacsony percdíjjal
2015. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!