Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Talking Tom veszélyes játék?

A Talking Tom veszélyes játék?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy kamera van a szemében, vagyis kukkolnak minket. Igazából az összes Talking játékra ezt mondják, habár nem mindenki...


Azokat kérdezem, akik játszanak/játszottak valamelyiken. Mit higyjek a játékról? Nektek mi a tapasztalatotok?



2015. máj. 24. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy a francban lenne kamera a szemében? Vagy én vagyok ennyire lemaradva a mai technikától és már az érintőképernyők is kamerát tudnak növeszteni? Gondolkozzatok már egy picit! Kamera van a szemében? Most komolyan, legközelebb mi lesz? Kiugrik a csokibéka a kijelzőből? Röviden a válasz: Ártalmatlan!
2015. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 nyilván nem a szemében van hanem az előlapi kamerát használja.

vagyis használná mert nincs ilyen. ez gyökérség. a sok hülye meg el is hiszi.

2015. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy lehetséges-e a kamera. Szerintem is hülyén hangzik, hogy kamera van a szemében, de akkor is ez a mai világ... ki tudja.....

Rengetegen mondják ezt. Ha csak egy-két emberkétől olvastam volna ezt, nem vettem volna komolyan.

Nos, igazából, teljesen mindegy, (vagyis nem teljesen), hogy van-e kamera, vagy nincs. Az igazi okom az aggodalomra, hogy elvileg hozzáfér a telefonom ÖSSZES alkalmazásához, adataihoz. Vagyis a térképhez is, és az mutatja, hogy hol vagyok.

Azt is terjesztik, hogy Amerikában emiatt elraboltak 22 gyereket.

Tudom, hogy elég logikátlan, hogyha tudják, hogy ez a játék az oka, akkor már beszüntették volna, vagy a tervezőket, vagy azokat akik feltörték, vagy mit tudom én, de...

Azt meg nem tudom elképzelni, hogy csak azért terjesztették el ezt, hogy a tervező, vagy mit tudom én kik több pénzt kapjanak, mert az "izgalom" miatt többen letöltik.

Most azt kérdezném azoktól, akik játszottak, vagy még játszanak ezen a játékon, hogy tapasztalták-e már, hogy a játék letöltése után esetleg lefagyott a telefonjuk, vagy ilyesmi.

2015. máj. 24. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 Szarkazmust remélem érzed.
2015. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 Informatikazseni vagy?

#2 A hülyéknek nevük is van: emberek. Másrészt nem lehet mindenki zseni... -.-

#4 Nem, nem érzem a szarizmust, de az remélheted, hogy ami bennem van e sok értelmes válasz után, azt a _ _ _-t

nem adom ki a kedvedért sem.

2015. máj. 24. 22:55
 6/9 A kérdező kommentje:
* szarkazmust
2015. máj. 24. 22:57
 7/9 Jófej:D ***** válasza:

Ehez csak egy kis ész, kell nem kell informatika zseninek lenni hogy rájöjj hogy ez az egész nem igaz.

Szóval a válasz: nem veszélyes játék.

2015. máj. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Informatikai zseninek nem mondanám magam, bár több programozási nyelvet is ismerek, úgy gondolom ehhez csak egy kis felfogás kell! :)
2015. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerosomhoz mindig jartunk mikor pici voltam aztan mimdig mutogatta a talking tomékat ami le volt neki toltve hat szerintem akkor semmi nem volt bar lehet hogy az meg regebbi verzió volt mert en már nem olyanra emlekszem ami most van aztan egyszer ugy ossze vesztunk higy mivel annyira szerettem azt a jatekot letorolte😸
2020. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!