Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez Klón vagy igaz? (Samsung...

Ez Klón vagy igaz? (Samsung galaxy S4)

Figyelt kérdés

Nekem klónak tűnik, képről nem tudom megállapítani kijelző alapján. De emlékszem, hogy már az S3-nak sem látszottak az érintő gombjai ha nem voltak megvilágítva.


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]


2015. máj. 24. 14:42
 1/4 Norbi658441 ***** válasza:
Szerintem csak hátulról lehet megállapítani,a vakunál.Az originálnak fehérebb színű a vakuja,a hamisítványnak meg sárgásabb.
2015. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de szerintem klón lesz, mert mikor antutu benchmark képeket kértem egyszerűen letiltott :D
2015. máj. 24. 18:11
 3/4 Norbi658441 ***** válasza:
Egyszerűen,akkor kérd meg,hogy hátulról fényképezze le a telefont,mutasd meg a képet és megmondom.De lehet,hogy valami elromlott a telefonba és azért nem szeretne egy Benchmark képet mutatni.Szerintem ne vedd meg,mert zsákbamacska lehet :)
2015. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudok képet kérni mertm ikor benchmart képet szerettem volna tiltott és már nem tudok beszélni vele. :D
2015. máj. 25. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!