Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudom kitorolni a...

Miert nem tudom kitorolni a kepeket a telefonombol?

Figyelt kérdés

Van egy LG F60 telefonom. Nncs rajta kulon ''galeria'' alkalmazas ezert a Google Fotokat hasznalom.

Nemreg kitoroltem kb. 200 kepet es nem mutatta, utana meg megint neztem a kepeimet s ott volt az osszes kep...

Es ezt kb. 3szor megcsinaltam, es soha nem tuntette el veglegesen a fotokat.

Letoltottem egy galeria alkalmazast (QuickPic) es megprobalta azzal torolni a fotokat. Mikor bepipaltam azokat, es ramentem a torlesre ezt irta:

failed!

android 4.4 don't allow non-stock app to modify the external SD card!

We can't solve this system limitation!


Es nem torolte ki ez se a kepeket.

Valaki tudna segiteni? Hogy toroljem ki azokat a folosleges kepeket????

Valaszokat elore is koszonom.

Es bocsi hogy ne irtam ekezettel, csak nem olyan a billentyuzetem, kulfoldon elek.



2015. máj. 24. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám, hogy áthelyezni engedi-e a képeket, ha igen, átraknám a telefon memóriájába, és onnan törölném. Vagy beleraknám a kártyát a kártyaolvasóba, aztán a számítógéppel, vagy a set-top boxszal, vagy a tévével törölném, ami nem kell. Biztos van jobb és egyszerűbb megoldás is, de azt majd megírja más, nekem ennyi jutott hirtelen eszembe. :)
2015. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Google Fotók" alkalmazás elmenti az eddigi ÖSSZES fényképezett,mentett képet amit csináltál az androidos készülékeddel,készülékeiddel(ha egy google fiókkal vagy belépve több eszközzel).

Én is kb 1 hónapja találtam rá tabletemen erre a gyári appra. És csodlkozva néztem,hogy 3éves képektől a mostaniig otvan minden. Komolyan mondom,megijedtem.

Szóval,több mint valószínű,hogy egy felhőre menti fel valahova,amit bármikor viszatudsz majd nézni. Elvileg ha kitörölted simán a telóról,akkor is fogja a "Google Fotók" alkalmazásban mutatni.

2015. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pfff megprobaltam ugy, hogy USB-vel csatlakoztattam a gephez es ugy toroltem. Utana meg mindg ott voltak a kepek az alkalmazasban...
2015. máj. 24. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a frissítést utna menj fel a google oldaladra és ott töröld ki azokat a képeket amire nincs szükség. Majd a telodrol töröld az összes képet és utána kapcsold be a frissítést (sznikronizálás a neve) aztán csak azok a kepek
2015. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!