Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenornál van esély rá...

A telenornál van esély rá hogy független telefont adnak ki?

Figyelt kérdés

A vodafone-nál előfordul, bár nem mindig. A telenornál van rá esély?


A másik kérdés hogy:


Samsung galaxy A3

Samsung galaxy A5

vagy

LG G3


Melyik jobb alapból (tehát ártól függetlenül) és melyik ár/érték arányban?


2015. máj. 24. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
g3. bár az se mindegy mennyiért veszed. de szolgáltatónál még mindig nagyon drága a két samsung
2015. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

jééézusom...

ezeket a kérdéseket egyedül találtad ki, vagy kértél segítséget?

2015. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hihi, az árról foggalmam sincs egyenlőre. Anyum dolgozik elég nagy cégnél, ahol anno mindenki kapott céges mobilt ami egy tök alap készülék. Elvileg van rá lehetőség hogy így a cégen keresztül vásároljon telefont úgy hogy a cég megveszi mint vállalati ügyfél és a dolgozó fizetéséből vonják.

Most nézem a válalati árlistát bár az eleve csak egy támpont mert nyilván vannak egyéni kedvezmények, illetve nem tudom hogy a cég a brutto vagy a netto árat vonja-e a dolgozótól de így néznek ki a lista szerinti árak netto-bruttó:

G3 78e - 99e

A3 47e - 59e

A5 67e - 85e


Igazán nem tudom hogy megéri-e azt a plusz 30-40 ezret a G3 ért kiadni, mert ugyan nagyon tetszik de ha abból indulok ki hogy a jelenlegi xperia E-nél az A3 is fényévekkel jobb és azt leszámítva hogy frászt kapok hogy amint frissíteni akarok pl egy játékot azt írja ki hogy nincs hely, elvagyok vele, elbizonytalanodok.

2015. máj. 24. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos,kedves kérdező. Egy minimálisan utána olvasott a felsoroltak közül bármelyikére is?

Több mint valószínű hogy nem. Most ha vennél egy G3-at,egy idő múlva elsirnád magad. Nézz véleményeket, teszteket. A G3 nagyon nagyon rosz választás, nem is értem az LG mit csinált.

2015. máj. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos,kedves kérdező. Egy minimálisan utána olvasott a felsoroltak közül bármelyikére is?

Több mint valószínű hogy nem. Most ha vennél egy G3-at,egy idő múlva elsirnád magad. Nézz véleményeket, teszteket. A G3 nagyon nagyon rosz választás, nem is értem az LG mit csinált

2015. máj. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kérdező.. ***** válasza:

Egyik sem éri meg,még annyiért sem amennyiért kedvezményesen vennéd.G3 a legjobb a 3 közül,bár én G3-t nem vennék,mert akad és fagy.Samsungot felejtsd is el,nagyon túlárazottak.

A szolgáltatónál mindig függő telefont árulnak.Persze vannak/voltak kivételek,de nem ezek a telefonok.

2015. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,hogy a Sony Z széria független.
2015. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kérdező.. ***** válasza:
A sony biztos nem független.Csak az ilyen egyedi telók függetlenek szolgáltatóknál,pl nexus 5.
2015. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, viszont akkor feltenném a kérdést hogy mi éri meg 100 ezer-ig?


[link]


Nagyjából ez a választék.


Nagyon valóban nem olvastam utána mert kb ahány hely, annyi vélemény. Az általános leírások nekem kb pont annyit mondanak mint legtöbb pasinak a rózsaszín 78 árnyalata közötti különbség :)

2015. máj. 25. 09:44
 10/10 kérdező.. ***** válasza:
Lumia 930
2015. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!