Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel onetouch pop c1...

Ricsix11 kérdése:

Alcatel onetouch pop c1 rendszer vissza állitás? SOS

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom hogy próbáltam telepíteni a cm 11-et de gond lett a telepítésnél és nem csinál rendszer vissaz állitást és a recoveryt se hozza be nagyon lassú és ha ez segit a rom manager-rel próbáltam


UI:a helyesírási hibákért bocsi ! előre köszi a segitséget



2015. máj. 25. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akar telepíteni valaki cyanogenmod-ot,amikor nem tudja hogy kell,igaz? Am keress a telefonodra való ROM-ot,és azt tedd rá
2015. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

megértelek de már az samsung rom tetszik az az s5 té de nem tudok rendszer visszaálitást csinálni és nem hozza be a recoveryt fehér kép és bekapcsol a teló am köszönöm előre a tanácsokat


UI:ha van olyan ismerősöd aki ért hozzá és szolsz neki azt megkösszöném

2015. máj. 25. 14:51
 3/5 A kérdező kommentje:
már megoldottam és túl lett rootolva a telo végleg beszart majd ujjat kapok :3
2015. jún. 15. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
És milyet kapsz?
2015. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most egy mini2 van de nezd a másik kérdésem mert azok közül választanék és pls segits
2015. jún. 15. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!