Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás hamarosan....

Telefonvásárlás hamarosan. Középiskolába szeretnék egy megbízható, hosszútávon teljesítő telefont, ami helyettesít akár egy számítógépet. Ezeket néztem ki: Samsung Galaxy Alpha, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy S5, Nokia Lumia 930. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz, hogy itt kérdezed ezt, most jól összefognak zavarni.

Azt vedd, amire szükséged van és amelyik tetszik.

2015. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a 3 galaxy közül választanám valamelyiket. Az S5 tavaly csúcsmodell volt, tehát biztos jó vétel lenne, a másik 2 adatait sajnos nem ismerem, így nincs összehasonlítási alapom.
2015. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Samsungot vegyél, ha játszani is szeretnél, Nokia is király, de azon max office net meg zene lesz ne számíts jó kis appokra, amíg a win10 nem jön ki! Az Alpha ugye exynos procis, HD kijelzős, az egyik leggyorsabb telefon ma a piacon, messze veri az összes androidot, viszont csak 4,7 ", az S5 5,1" és snapdragon 801 van benne, ill fhd kijelző. az S5 jóval drágább , ha annyira nem számít a méret, és a kijelző ppi-je, a galaxy alpha ma a legjobb választás androidos téren 100.000 forint körül :)
2015. máj. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alpha 200 ezer...de messze az a leggyorsabb.
2015. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az alpha 100e csak.
2015. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most néztem meg és tényleg 100 e. Bocs egy pár hónapja még 200 ezer volt. Lehet a samsung rájött hogy túl nagy az árrés.
2015. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a P7 mennyire jó.? Lehet, hogy a végén azt veszek.
2015. máj. 30. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Itt van az 5 telefonról minden.Ha szeretnél sok alkalmazást letölteni akkor az Samsung Galaxy Alpha,ha pedig jó kamerát és wp-ét akarsz akkor a Lumia :D

2015. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!