Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csempe rendezgetés közben...

Csempe rendezgetés közben véletlenül eltűnt az egyik postafiókom a kezdőképernyőről. Hogyan tudom visszaállítani? Egyáltalán, lehetséges?

Figyelt kérdés
(Lumia)
2015. máj. 25. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked is pont fugázás közbe kell ímélezni....
2015. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen! Jobbra mész és a menüben megkeresed a leveleslákat.megnyitod majd a fiók leválasztása. Akkor nem egyben jelenik meg, hanem külön külön. A kezdőképernyőn is ha összevontad. Ha ott nem lesz a listanézetből kiszúrod a főképernyőre. Am összevontan is jó, akkor egy csempe van amiket összevontál ott jelzi.
2015. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
??? :)Természetesen a telefonon lévő kezdőképernyőn lévő csempékről beszéltem :) Valószínűleg véletlenül feloldottam a rögzítést és nem tudom, hogy kell visszacsinálni. Max. ha törlöm, és újat hozok létre.
2015. máj. 25. 21:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tehát akkor mivel nincsenek összevonva, akkor gondolom nem a leválasztás a megoldás, hanem a fiók törlése, és újra létrehozása, igaz? :)
2015. máj. 25. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a főképernyőröl törlöd is a listából nem! Akkor csak ki kell tűzni újra.Ha a listából törölted akkor ujra hozzá kell adni.
2015. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak a főképernyőről töröltem, a listában ott van. Próbáltam, láttam máshol, hogy kitűzni lehet, de csak a postafióknál nincs ilyen :( Úgyhogy ...mindegy, szerencsére csak egy másodlagos fiók, a lényeg, hogy a listában benne van :)
2015. máj. 25. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a listán ott van, nincs összevonva és a főképernyőn sem húztad valamire azaz mappáztad, akkor a listán hosszan nyomvatartva a kiscsempét megjelenik a kitűzés kezdőképernyőre! Csak akkor nem, ha kinn van. Ezesetben lehet valamivel összevontad és mappázta. Akkor onnan simán csak ki kell húzni a főképernyőre.
2015. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld :) Köszi szépen! :)
2015. máj. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!