Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Homok ment a telefonom töltő...

Homok ment a telefonom töltő részébe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leejtettem a telefont a vizes homokba és tele van az usb bemenetele vele. Hogyan szedjem ki?

2015. máj. 26. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg míg megszarad a homok, addig próbálj ne beledugni semmit, mert akkor nehezebben jön ki. Egyébként próbáld meg kiporszivozni :)
2015. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

erős megvilágítás, nagyon hegyes fogpiszkáló, jó szem, vagy órásnagyító...

fém tűt ne használj.

esetleg egy biciklipumpa fúvatás is segít, de ne durván, és ne érjen a fém csutora az érintkezőkhöz...talán szívószálon keresztül..

2015. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vidd el szervizbe de semmi képpen ne dugd töltőre! Én így jártam tavaly, mondták hogy még jó hogy nem dugtam töltőre mert tönkre ment volna az egész... amúgy húzós lesz az ára készülj fel ki kell cserélni az egész töltős részt
jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!