Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy telefont, de nem...

Kaptam egy telefont, de nem tetszik. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett a telefon, jókat is írtak róla. Megnéztem élőben, és még így is tetszett. Megkaptam, de más színben, meg vannak hibái, amik egy kicsit hazavágták a lelkesedésemet. Ma lett vásárolva. Nagyon nem tetszik. egész konkrétan sírógörcsöt kaptam, hogy ennyi pénz ki lett adva érte. Tudok valami csinálni? Segítsetek!

2015. máj. 26. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mármint milyen hibái?
2015. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem esztétikai.. annyi hogy a kamerája rosszabb mint amire számítottam.. ilyen apróságok.. szóval nem sérült meg vagy valami.
2015. máj. 26. 22:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Add el és vegyél helyette másikat.
2015. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon valószínű hogy el tudom adni annyiért amennyiért vettem.. amennyiért megvennék, az nagyon kevés
2015. máj. 26. 22:31
 5/13 anonim ***** válasza:
milyen telo?
2015. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én vittem már vissza üzletbe előző napon vásárolt fényképezőgépet, mert otthon már kiderült, hogy nem lesz jó nekem. Simán visszavették, bár én levásároltam az árát, mert vettem másikat.
2015. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudod igazak a mondások:

Lakva ismerni meg egymást..

A más rétje mindig zöldebb..

Hidd el, minden telefonnak van hibája, persze ki mire helyezi a a hangsúlyt, mint pl. Te kamerára.

Én tudomásul veszem, hogy ez csak egy telefon, persze vannak azért jobban, meg rosszabbul teljesítők is ezen a téren.

De hogy egy telefon mindenben jó legyen, az legfeljebb a prémium kategóriában van, na ott meg az elvárások miatt (mennyibe is került?) azok meg magasak, amit megint nem biztos, hogy minden téren megugrik...

2015. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
de nem úgy van hogy vissza lehet vinni? meg ha neten vettétek akkor valami 8-14 nap körüli az az idő amíg visszaküldheted.
2015. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Az internetes vásárlások esetében van 14 naptári (!) nap elállási idő, addig lehet saját költségen visszaküldeni és visszakérni a vételárat.

Ez a személyesen vásárolt dolgokra nem érvényes, de van néhány bolt ahol jó fejek, és megoldják a cserét vagy a visszavásárlást.

2015. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

kis kényeske.

hány éves vagy? (12-nél nem vagy több biztos)

és az is biztos hogy lány vagy. méghozzá egy elkényeztetett, hisztis lányka.

2015. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!