Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a telefonnak van...

Szerintetek a telefonnak van baja vagy az aksinak?

Figyelt kérdés

Feltöltöm 100%-ig és nagyon gyorsan merül, majd 80% környékén kikapcsol magától minden előzmény nélkül. Aztán mikor visszakapcsolom már csak 30-40%-ot ír ki, bekapcsol rendesen, de utána is gondol egyet és kikapcsol állandóan.


A telefon bolondult be és nem tölti/nem érzékeli rendesen az aksit vagy megpróbáljam, hogy veszek bele új aksit és jó lesz?


Előre is köszönöm a segítséget!


2015. máj. 27. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hany eves a keszulek? Es az akku?
2015. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Júniusban lesz 1 éves, gyári aksi van benne, szóval az is 1 éves lesz.
2015. máj. 27. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen telefon ez? Androidon latszik, hogy mi fogyasztja az akkut, lehet megerne megnezni (Beallitasokban van 'Akkumulator' vagy hasonlo menu, es ott latszik mi eszi).


Amugy siman lehet h. s*r az akku.

2015. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha megnéztél mindent, például feladatkezelőt, vagy az akku állapotát, és semmi, akkor még ne rohanj aksiért, hanem kérj egyet köcsön, vagy egy GSM boltban kérd meg az eladót, tegye bele egy ugyanolyan készülékbe(ha levehető a hátlap), és kiderül másnapra(mert addig SIM nélkül otthagyod...


szerintem.

2015. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kijelző vibrált + gyorsan merült is és bevittem egy használt telefonoshoz megmérte az akksit és mondta az a baja.
2015. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Navon M500-ról van szó. Nem egy nagy márkájú drága telefon, de nagyon szeretem, illetve szerettem amíg nem csinálta ezt.


Van ilyen, hogy be tudják mérni az akkut...?! Akkor lehet nekem is el kéne vinnem ilyen helyre.

2015. máj. 27. 22:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Már több alkalmazást is kipróbáltam ami kilövi magától a nem használt appokat meg minden okosságot csinál a telefonnal, de nem az a baja. Illetve nincsenek is rajta olyan appok amik nagyon leharcolnák az aksit és játszani sem szoktam a telefonon... Csak chrome, facebook, instagram, viber, ilyen alap dolgok vannak rajta...
2015. máj. 27. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Hm... ennek lehet hogy csak az a baja, hogy Navon. Meg az, hogy ocska akku van benne gyarilag.
2015. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az első 6 hónapban kb 2 napokat kibírt az akku intenzív használat mellett. Utána kezdett el egyre hamarabb lemerülni, aztán egyik pillanatról a másikra ilyen sz*r lett 2-3 hete...
2015. máj. 28. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!