Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol cseréltessek érintőpanelt...

Hol cseréltessek érintőpanelt (üveget) LG G2-n esetleg Pécs és Komló (máshol se akadály) közelében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Üveget és keretet vennék a telefonhoz, amit csak valaki ki kéne cseréljen, nem akarok egy vagyont fizetni, de szeretném megcsináltatni!

Először át kéne tenni az új keretbe a kijelzőt, majd üveget cserélni vagy fordítva, nekem teljesen mind1, de én félek, hogy nekem nem jönne össze!

Valami nagyon tehetséges már üveget cserélt rajta, de be is folyatta alá a ragasztót így szép foltokat kreált a kijelzőre ami használat közben igen csak zavar! :(

Remélem tudtok segíteni! :)



2015. máj. 28. 02:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!