Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vennétek meg...

Melyik telefont vennétek meg az alábbiak közül? Nokia Lumia 1320,920,925 vagy 735

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket se...

Amúgy mire akarod használni? Játék? Net? Email? Csak twlefonálás?

2015. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Net, e-mail, telefonálás, minimális fényképezés, minimális játék, fb.
2015. máj. 28. 08:10
 3/8 anonim válasza:
92%
Nekem 735-öm van és imádom!! Csak ajánlani tudom, de Nokiával amúgysem nyúlhatsz nagyon félre! (nem ugy mint a szar Samsunggal, le lehet pontozni:/)
2015. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
A sz..r Samsungomnak sincs semmi baja, tapasztalat, hogy az egy árkategóriában lévő telefonok 99,99%-ig ugyan azt nyújtják. Mondjuk nem is csoda, hisz ugyan az gyártja beléjük a processzort, RAM-ot, stb.
2015. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

én is a Lumia 735-öt választanám ezek közül

előttem szólónak, ha úgy gondolod, hogy ugyan azt nyújtják, nem láttál még Lumiát

az alsó és középkategóriás androidok fél, vagy max egy év után használhatatlanul laggolni fognak

2015. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kérdező.. ***** válasza:

Lumiát ajánlom én is.

Én egyébként android párti vagyok,de azt be kell ismerni,hogy a samsung a legrosszabb androidos márka telefonokban,nem a hardver miatt,hanem a trágya szoftverük miatt.

Motorola,nexus,oneplus,xiaomi-t lehet csak androidból venni.Velük nem fogsz szívni,de a lumiával még inkább nem.

2015. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

5 Samsung okostelefon van a családban (nem fetisizmus, csak valahogy így alakult), van amelyik több mint 4 éves és rohadtul semmi baja nincs. Mondjuk nem is gyerekek használják őket, tehát nincsenek szétverve meg teleb..szkodva minden szeméttel. A mostani Samsungom az első, több mint fél éve megvan és nem laggolt be még egyszer sem, pedig játszok is rajta. Ezek a "sz..r a szoftvere" érvek is nagyon tetszenek, semmi konkrétumot nem tartalmaznak, ráadásul rendszeresen jönnek frissítések...


Amúgy az is tetszik, hogy Nexust ajánlgatnak... komolyan? Én is tudom azt mondani, hogy a Ferrari sokkal jobb mint a Suzuki, csak az ár se mindegy. A Motorola meg pár éve még híresen szarnak volt beállítva, hirtelen csúcsmobil lett?


Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak:

- Az 1320 méretre nagyon nagy, én ezt kezdésből kilőném. (Nekem számít az, hogy normálisan tudjam használni egy kézzel, meg elférjen a zsebemben, ha neked ez nem szempont akkor nem szóltam.)

- A maradék három meg hardveresen, meg árban is majdnem ugyan az. A 735-nek valamivel erősebb az aksija meg ahogy látom a "szelfi" kamerája is egész jó, cserébe a hátlapija gyengébb mint a 920, 925-nek, de kommentek alapján mindegyik aktív használattal 1 napot bír, tehát az aksi különbsége nagyjából a való életben nulla. Online boltokban is nagyjából egy árban vannak, szóval kb pénzfeldobással döntenék. Ez az amit mondtam, egy árkategórián belül marhára ugyan azt tudja az összes.

2015. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kérdező.. ***** válasza:
100%

Én pedig ahány samsungot láttam,mind belaggolt valamilyen formában.Még egy note 4-t is láttam laggolni amikor kilépett az illető a galériából...

Igen a motorola most nagyon minőségi telefonokat gyárt és a belépő telefonjaik is sokáig vannak támogatva szoftveresen amit a samsung nem mondhat el magáról.

2015. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!